0

Polaroid Now+ (bílá)

Nový Polaroid Now+ nabízí všechny základní funkce, jako je třeba automatické zaostřování a samospoušť. A nyní je navíc vybaven i závitem na stativ, který vaše nápady stabilizuje, novými filtry na objektiv a chytrým bleskem.

Hlavní přednosti:
  • Značka: Polaroid Originals
Barva: Bílá

3 990 

Předobjednávky
Nákupem získáte 399 bodů.
Značka
Záruka24 měsíců
Recyklační příspěvek6,50 Kč vč. DPH
Číslo produktu 1253291
Do oblíbených

Popis produktu

Nová vylepšená konstrukce fotoaparátu Polaroid Now+ nabízí všechny základní funkce, jako je automatické zaostřování, automatický blesk a samospoušť. A nyní je navíc vybaven i závitem na stativ, který vaše nápady stabilizuje. Prostě okamžitý dokonalý kreativní spolupracovník.

Nový Polaroid Now+ je vybaven několika novými zajímavými funkcemi – jednou z novinek je možnost propojení fotoaparátu se smartphonem s novou vylepšenou aplikací Polaroid (iOS, Android). Stačí otevřít aplikaci a vybrat si z funkcí, jako je kresba světlem, dvojitá expozice, manuální režim a tak dále. Vylepšená aplikace obsahuje také dvě nové funkce – prioritu clony a režim stativu.

Instantní fotoaparát Polaroid Now+ se dodává se sadou filtrů, která obsahuje pět fyzických filtrů, které se nasazují na objektiv fotoaparátu. Díky experimentálním filtrům, jako je třesk, červená vinětace a oranžový, modrý a žlutý filtr, můžete své fotografie nasytit barvami, prohloubit kontrast nebo přidat nové efekty. Sada filtrů pro objektiv se dokonce dodává s pouzdrem pro jejich bezpečné uložení.

Výraznou vlastností fotoaparátu je přesný blesk, který zohledňuje světelné podmínky a umožňuje dosáhnout skvělých výsledků i v situacích s horším osvětlením – dokonce i když blesk nepoužíváte. Polaroid Now+ se také může pochlubit dlouhou výdrží baterie – na jedno nabití zvládne nafotit až 15 balíčků filmu.

Propojení s telefonem

Stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci Polaroidu a ovládejte foťák z něj. Snadno tak nastavíte samospoušť, dvojexpozici nebo malování světlem. A navíc si pak můžete snímky díky chytrému skenování nahrát i do telefonu a poslat je tak kámošům.

Fotí na filmy, které znáte

Nový Polaroid Now+ fotí na filmy typu i-Type i na filmy typu 600. Na jedno nabití zvládne až 15 filmových balíčků. Takže na svatbě ho ani nebudete muset dobíjet, nebo ano?

Filtry, které se neokoukají

Kromě kvalitního objektivu, který vám zaostří od vzdálenosti 0,4 m až po nekonečno, se k Polaroidu Now+ dodává 5 nových filtrů, které nasadíte přímo na objektiv. Vyberete si třesk, červenou vinětaci nebo barevné filtry?

Videa

Parametry

Fotoaparáty
Typ filmu

Instantní filmy

Objektiv

standardní 40mm, close-up 35mm (ekvivalenty)

Rychlosti závěrky

1/200 – 30 s a Bulb mód (s aplikací)

Ostření

0,4 m až nekonečno

Zdroj napájení

lithium-ion baterie (UN3481)

Hmotnost

457 g

Recyklační příspěvek

6,50 Kč vč. DPH

Produktové informace
Značka

Záruka

24 měsíců

Ostatní
Hmotnost

500 g

Rozměry

15 × 11.2 × 9.5 cm

0
    Košík
    Máte to tu prázdnéHurá nakupovat
      Uplatnit poukaz