0

Kenro

Filtry
Filtrování
Vyberte si foťák pro vyfiltrování pouze kompatibilních produktů.
Může se hodit

Britská společnost Kenro byla založena roku 1973 a od té doby dodává fotografickému a dárkovému průmyslu širokou škálu odborně vybraných produktů, včetně příslušenství pro digitální fotografie a video, fotoalb a rámečků.

I když se dnes produkty a technologie změnily, nadále poskytují zákazníkům nejspolehlivější, nejvýhodnější a vhodně specifikovanou výbavu, kterou potřebují ke skvělé práci. Pokaždé.

  Zobrazuji všechny 2 výsledky

  Image
  Číslo produktu
  produkt
  Price
  • Číslo produktu: 3033202

   Kenro Kenair se používá k vyfukování prachu, chmýří, žmolků, písku nebo jiných nežádoucích nečistot z povrchů nebo dutin. Je hojně využíván jako vysoce výkonný čistič pro fotografická, video, počítačová a elektronická zařízení a je také obecně používán v průmyslu, strojírenství, údržbě a pro řadu dalších odvětví.

  • Číslo produktu: 3033207

   Kenro Kenair se používá k vyfukování prachu, chmýří, žmolků, písku nebo jiných nežádoucích nečistot z povrchů nebo dutin. Je hojně využíván jako vysoce výkonný čistič pro fotografická, video, počítačová a elektronická zařízení a je také obecně používán v průmyslu, strojírenství, údržbě a pro řadu dalších odvětví. Součástí balení je i ventil.

  0
   Košík
   Máte to tu prázdnéHurá nakupovat
    Uplatnit poukaz